Novým členům

Těší nás, že jste se stal(a) členem ProMikro. ProMikro je otevřená organizace, uvítáme Vaši aktivitu. A to nejen v podobě odborných příspěvků na našich setkáních, ale také v podobě iniciativních návrhů k dění v ProMikru, webovým stránkám, …

O dění v ProMikru budete informován(a) elektronicky. Funkční e-mailová adresa je považována za samozřejmost. Všechny události a nové informace zaznamenáváme na našich stránkách, občas je navštivte. Sledujte hlavně nové plánované akce a nástěnku (první strana v členské sekci).  K plánovaným nebo již proběhlým akcím máte možnost přidávat komentáře. O zásadních novinkách členy informujeme e-mailem a přes Facebook.

Na Facebooku (diskuzní skupina ProMikro) probíhá odborná uzavřená diskuze členů. Budeme rádi, když se zapojíte.

E-mailem zasíláme také faktury (za školení, členské příspěvky, …). Klasickou poštou je již obvykle neposíláme, šetříme tak náklady. Stačí vytisknout. Prosíme o dodržení data splatnosti. Sledování a hlavně následné řešení platební morálky nás stojí drahocenný čas, který ProMikru věnujeme bezplatně ze svého volného času…

Jestliže budete pořádat nějaké stáže s mikroskopem, dejte nám o nich vědět. Po odsouhlasení předsedou je možné jejich zveřejnění na webu ProMikro v sekci pro lékaře – školící programy.

Členové lékaři

v následujících dnech máte tyto úkoly:

  • Prosím vyvěste na svém pracovišti certifikát o členství a samolepky. Pomáháte tak budovat značku ProMikro a dáváte na vědomí, že ošetření pod mikroskopem je prostě jiná třída. Certifikát i samopleky by Vám měly přijít poštou v několika dnech poté, co budete přijat(a) za člena ProMikro.
  • Projděte si podmínky pro zařazení do mapky pracovišť s mikroskopem. Jestliže je splňujete, dejte nám o tom vědět. Rádi Vás tam zveřejníme.
  • Zvažte, zda chcete začít pracovat na získání specializace – odborník ProMikro. Vše potřebné najdete zde.
  • Ozvěte se nám přes Facebook. Rádi Vás zařadíme do diskuzní skupiny ProMikro.

Členové firmy

v následujících dnech máte tyto úkoly:

  • Prosím zašlete nám podklady k zveřejnění v sekci Spolupracujeme: kontakty, logo (ideálně na bílém pozadí) a text, který popisuje činnost vaší firmy (se zaměřením na to, co umíte nabídnout v oboru mikroskopické stomatologie)
  • Zvolte ve firmě 1-2 kontaktní osoby, které máme e-mailem informovat o dění v ProMikru. Prosím zašlete nám o těchto osobách informace (jméno, tel, e-mail, fukce ve firmě), abychom věděli, na koho se můžeme s čím obrátit. Tyto osoby se také mohou přihlásit do členské sekce na webu. Uvítáme, když se nám přihlásí také přes Facebook. Rádi je zařadíme do diskuzní skupiny ProMikro.