Spolupracující firmy

CAMOSCI CZECH s.r.o.

Specializujeme se na vysoce inovativní produkty a zobrazovací technologie vč. mikroskopů značky KAPS (www.kaps-optik.cz), která patří mezi nejlépe hodnocené. S odbornou společností ProMikro dlouhodobě spolupracujeme a jsme rádi, že mezi jejími členy je mnoho spokojených zákazníků.

Mezi další oceňované produkty našeho portfolia patří mimo jiné 2D a 3D rentgenové přístroje.

kontakt:
PRAHA – PLZEŇ – BRNO – OSTRAVA
tel.: +420 558 675 448, infolinka: 800 100 138
www.camosci.czmikroskopy@camosci.c

Dentamed (ČR), spol. s r.o.

Společnost Dentamed působí na trhu dentálních potřeb již od roku 1990, kdy byly položeny základy studentem stomatologie Pavlem Smažíkem. V průběhu devadesátých let se podařilo vytvořit moderní firmu s širokým záběrem služeb a získat tak vedoucí postavení společnosti Dentamed na českém trhu dentálních produktů.

Stále probíhá mnoho aktivit pro rozšíření portfolia, které nyní kromě nejširšího sortimentu spotřebního materiálu pro stomatologické ordinace a laboratoře zahrnuje i kompletní přístrojové a nábytkové vybavení praxí a specializované výrobky pro endodoncii, implantologii, ortodoncii a digitální stomatologii včetně CAD/CAM řešení. Zákazníci mají možnost vyzkoušení na největším showroomu v ČR.

Jsme spolu s celou skupinou EDP Holding členem skupiny Lifco. Toto partnerství přináší mnoho výhod: kromě rozšíření sortimentu zboží, podpory logistické činnosti a podpory při tvorbě nových katalogů pro stomatologické ordinace a laboratoře, je to zkušenost z mnoha evropských zemí, kde skupina Lifco působí, a pevné ukotvení ve struktuře s jasným vlastníkem a dlouhodobou strategií.

Dentamed také podporuje své zákazníky v marketingovém a finančním vedení jejich praxí. Ve spolupráci se zahraničními lektory pořádá přednášky, semináře a workshopy, které stomatologům umožní plně se soustředit na svou odbornou práci.

kontakt:
Pod Lipami 41, 130 00 Praha 3
Tel.: +420 266 007 111, fax: +420266 007 199
www.dentamed.cz, info@dentamed.cz

EveryDent, s.r.o.

Váš spolehlivý partner při kompletním vybavení stomatologické ordinace

  • kvalitní a spolehlivé technologie
  • projekty, návrhy, realizace
  • odborné instalace
  • záruční a pozáruční servis
  • pomoc s financováním

EveryDent nabízí:
rtg techniku od firmy GENDEX, koncovky od firmy W&H, autoklávy od firmy MELAG, mikroskopy a lupové systémy CARL ZEISS, odsávací systémy, odlučovače, kompresory, rtg techniku a pomůcky pro hygienu od firmy DÜRR, kompresory od firmy EKOM, profylaktické přístroje od firmy EMS, osvětlovací techniku D-TEC CACAN, , dentální 3D CT GENDEX a iCat a široký sortiment spotřebního materiálu ZIRC a EURONDA, nástroje a chirurgické přístroje KLS Martin a osmotické tkáňové expandery OSMED.

kontakt:
Strašnická 382/43, 102 00 Praha 10
tel: +420 274 775 175, +420 724 093 070
www.everydent.cz, pelinka@everydent.cz
www.facebook.com/EveryDent

Kerr – SpofaDental a.s.

logo-kerrDlouhá tradice Firmy Kerr v poskytování inovativních řešení pro moderní stomatologii zajišťuje trvalé partnerství zubním lékařům na všech úrovních a v mnoha oborech. S již tradičním zaměřením na OptiBond a Herculite, technologii vytváření vazeb, firma Kerr pokračuje ve snaze dovést tuto oblast k dokonalosti a zároveň je již proslulá díky dalším speciálním produktům, například celým programům věnovaným otiskování, cementování a vynikajícímu dokončování, leštění a profylaxi Hawe Neos.

kontakt:
Markova 238, 506 01 Jičín
Tel: +42 04 93 58 31 11, Fax: +42 04 93 58 33 33

www.kerrdental.czMartin.Janak@kavokerrgroup.com

SybronEndo a Leica

Obě značky patří do portfolia americké společnosti Danaher.

SybronEndo se řadí již více než 100 let mezi inovativní značky v endodoncii. Zakládající společnost, Kerr Endo, byla prvním výrobcem endodontických instrumentů a materiálů na světě. V průběhu let se SybronEndo stalo jedničkou v kvalitě a vývoji endodontických produktů. Značka SybronEndo je známá neustálým vývojem nových instrumentů, technik a materiálů ke zlepšení práce v endodoncii. Do portfolia značky SybronEndo patří například unikátní NiTi kořenové nástroje Twisted Files nebo endodontický výplňový materiál Real Seal.

Leica patří mezi špičku v optice a mikroskopech. V současné době nabízí dva druhy dentálních mikroskopů – mikroskop M320, který standardně používá LED technologii osvětlení. Dvojitý paprsek z LED lampy poskytuje osvětlení v úrovni denního světla a životnost až 60 000 hodin. Moderní elegantní design s integrovanými kabely umožňuje snadno udržovat mikroskop v čistotě. Samozřejmostí je integrovaný fotoaparát a kamera s HD rozlišením.
Hlavový mikroskop HM500 je celosvětově patentovaný a unikátní mikroskop připevnitelný na hlavu, který umožňuje flexibilitu díky automatickému ostření a až devítinásobnému zvětšování.

kontakt:
Türkova 2319/5b, 149 00 Praha
SybronEndo: www.sybronendo.com, Pavla Pekárková – mobil: 602 678 221, pavlina.pekarkova@kavosybron.com
Leica: www.leica-microsystems.com, Martin Janák – mobil:  724 355 577, martin.janak@sybrondental.com

PUROMED

puromedZdravotnická divize společnosti JD-invest pod obchodním názvem PUROMED nabízí v oblasti stomatologie lékařům inovativní produkty, přičemž důraz je kladen na kvalitu za přijatelnou cenu. V roce 2014 došlo ke spojení se společností Fordental a.s. – PuroMed se stal jediným a přímým nástupcem.
Našim zákazníkům nabízíme kompletní sortiment produktů pro stomatologickou praxi.

Hlavní partneři společnosti:
Itena Clinical – spolehlivé a odborně oceňované dentální materiály
Garrison Dental Solutions – opakovaně vyhodnocen jako nejlepší matricový systém
Harvard Dental – kvalitní materiály tradiční německé společnosti
Zhermack – kompletní otiskovací a dezinfekční řady
Kerr & Kerr Endodontics – tradiční firma s inovativními řešeními moderní stomatologie
Hygitech – specialista na chirurgii a dezinfekce
Seliga Microscopes – mikroskopy se skvělým poměrem cena / výkon
Cranberry – jednorázové rukavice, obohacené lanolínem a vitaminem E – šetrné k pokožce
Kompletní sortiment naleznete na našich stránkách, nebo si vyžádejte u Vašich obchodních zástupců.

kontakt:
Příkop 2a, Brno, 602 00
www.puromed.czoffice@puromed.cz
Telefon kancelář: +420 727 986 109
Jan Paták +420 602 313 777  

SCHAFFEROVÁ spol. s r.o.

logo_schafferovaSpolečnost Schafferová Milada byla založena v roce 1993 zakladatelkou paní Miladou Schafferovou. Na přelomu let 2000 a 2001 proběhla transformace na společnost s ručením omezeným SCHAFFEROVÁ spol. s r.o. Hlavním předmětem činnosti je prodej materiálů, nástrojů a přístrojů pro stomatologické ordinace a laboratoře.

 

SC_logoJsme certifikovaným distributorem zdravotnických prostředků na českém trhu. V oblasti materiálů a nástrojů zastupujeme světové výrobce značek Kerr, Pentron, SpofaDental, 3M, Dentsply, Zhermack, Coltene, Hager&Werken, Interdent, Degudent, Edenta, Medin, Safina a další. Výhradně zastupujeme švýcarského výrobce dezinfekcí Oro Clean Chemie AG známého pod značkou OCC a australského výrobce SDI, který je výrobcem spotřebních materiálů a přístrojů jako jsou amalgámy Permite, skloionomery Riva, kompozita Luna, bělení Pola, přístroje Radii a Ultramat a další. Navštivte náš eshop www.schafferova.cz

 

Pod vlastní značkou SPECIAL CARE se specializujeme na prodej stomatologických souprav, rentgenů, digitalizací obrazu, CBCT rentgenů, mikroskopů a lupových brýlí od výrobců KaVo, Gendex, Leica a Orascoptic. Kompletně zařizujeme nové ordinace včetně SPECIAL CARE nábytku, osvětlení, ergonomického řešení a návrhu financování. Více informací naleznete na www.specialcare.cz Portfolio výrobců techniky doplňujeme přístroji značek Diplomat, Bien-Air, Ekom, Metasys, Durr a další. K nabízeným přístrojům zajišťujeme certifikovaný záruční a pozáruční servis naším servisním týmem po celém území ČR. Kompletně vybavený showroom s technikou od výrobců KaVo, Gendex, Leica a Orascoptic máte možnost navštívit v Olomouci i v Praze. SPECIAL CARE byl vyhlášen největším distributorem KaVo techniky v ČR v letech 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 a 2018.

image013

image012

 

V oblasti ortodoncie jsme exklusivním distributorem světového italského výrobce LEONE. Více informací naleznete na www.ortoleone.cz