Zpravodaj

Níže naleznete přehled zpravodajů ProMikro. Newslettery jsou určeny pro odbornou veřejnost (zubním lékařům, studentům zubního lékařství, firmám v oboru mikroskopické stomatologie, …) s cílem poskytnout přehledné informace o dění v ProMikro o.s.
Newsletter je vydáván půlročně (v červnu a v prosinci). Členům ProMikro a přihlášeným zájemcům bude zasílán automaticky.

Přinášíme přehled plánovaných i konaných událostí společnosti ProMikro. Nezapomněli jsme také na produktové novinky od dodavatelů mikroskopického vybavení a školící akce. Neváhejte se k nám příště přidat! Naše setkání nejsou jen o odborném programu, ale také o přátelské a neformální atmosféře a zábavě! Letošní rok je ve znamení příprav kongresu ProMikro, jehož hlavním přednášejícím bude Dr. Maxim Belograd s velmi atraktivní prezentací endodontického protokolu „Ninja access“.

Hlavní událostí předchozího období byly volby do výkonného výboru a kontrolní komise. Tomu předcházelo schválení nového znění stanov společnosti ProMikro. Věříme, že volby přinesou čerstvý vítr do plachet ProMikra, který je díky významnému nárůstu členské základny za poslední 2 roky pravdu nezbytný a vítaný.

V dubnu letošního roku uplynulo 5 let od založení společnosti AME, předchůdce společnosti ProMikro. Za těchto 5 let se mnohé podařilo, rozrostla se naše členská základna, stali jsme se odbornou společností uznanou ČSK, navázali jsme spolupráci s obdobnými společnostmi ze zahraničí.